Наші пацієнти стверджують, що зубні імпланти, які їм встановлено мають однаковий зовнішній вигляд, функціональність і дають таке ж відчуття, як свої власні зуби. Імпланти не випадають під час розмови, сміху або їжі, не вимагають використання клею, як для зубних протезів. Догляд за ними - як за природними зубами.
Зубний імплантат (імплант) можна назвати копією справжнісінького зуба, який служитиме вам до кінця життя. Складаються вони із двох частин:
1) переважно титанового штифта чи «гвинтика», які відтворюють вигляд кореня зуба і «вмонтовують» у кісткову тканину щелепи;
2) коронка – верхня частина імпланта, що виступає над яснами.

Переваги зубної імплантації:

  • - Імплантація зубів відбувається точно на місці втрачених зубів, не зачіпаючи здорових зубів. Саме тому такий варіант відновлення є оптимальним, на відміну від протезування, коли потрібно жертвувати здоровими зубами, щоб встановити зубний протез.
  • Зубні імплантати дуже міцні, встановлюються вони практично на все життя. Замінюються при потребі лише коронки.
  •  Це дуже зручно, і Вам не потрібно боятися, що в один момент Ваша чарівна усмішка «злетить із обличчя», що може статися із зубними протезами, які кріпляться на спеціальні креми та гелі.
  • Вставити зуби методом імплантації – це повноцінно замінити справжній природний корінь та покращити естетичний вигляд в цілому, розрізнити це зможе лише спеціаліст.
  • Операцію з імплантації зубів можна робити усім незалежно від віку і кількості втрачених зубів. Не має значення, чи Вам потрібен один зуб, чи два ряди.

Встановлення імпланта
3D відео

Ми працюємо:

Пон - П'ятн 9.00 - 19.00
Субота          9.00 - 14.00
Неділя          Вихідний    

м. Рівне  вул. Віденська 48

+38 (0362) 62-99-47
+38 (098) 887-70-00

stomatolog.rivne@gmail.com

Зв'яжіться з нами